TDK-Lambda Americas' ZWS10-30B Open-Frame Power Supplies
ZWS10-30B open-frame power supplies with output power ratings of 10, 15 and 30 W consume less than 0.5 W under no-load conditions operating at 85-265 Vac input.
ZWS10-30B open-frame power supplies with output power ratings of 10, 15 and 30 W consume less than 0.5 W under no-load conditions operating at 85-265 Vac input. These single-output units are available with 3.3, 5, 12, 15 or 24 Vdc outputs, and can operate at full load with convection cooling from -10 to 50 °C ambient temperature.